SMART ORGANIC Bett'r Органски безглутенски ситни овесни снегулки, 300 г

SMART ORGANIC Bett'r Органски безглутенски ситни овесни снегулки, 300 г
139,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049453C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органски безглутенски ситни овесни снегулки

  • Од органско производство
  • Без додадени шеќери
  • Богати со влакна

Хранливи, богати со влакна и без глутен, органски ситни овесни снегулки се совршена комбинација за вашиот појадок. Содржат природни шеќери. Може да содржат траги од соја и јатки.

Нето-тежина: 300 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се