URIAGE Hyséac SOS Паста за нега на масна кожа со акни, 15 г

URIAGE Hyséac SOS Паста за нега на масна кожа со акни, 15 г
733,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052458C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Наменета за третирање на локализирани акни на лице и тело
  • Се нанесува навечер, ги суши акните во рок од 24 часа
  • Дејствува во текот на ноќта, и го забрзува созревањето на акните со цел брзо елиминирање

Пакување: 15 г

Содржина

Употреба: нанесете директно на акните и оставете да делува во текот на ноќта. Некомедоген. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се