RHINO HORN Сад за прочистување на носните патишта кај деца

rhino horn junior rino dete sad za cistenje nosni patista
RHINO HORN Сад за прочистување на носните патишта кај деца
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046385C
favorite_border

Опис на производот

RHINO HORN Сад за чистење на носните патишта кај деца

  • Слободно дишење
  • Здрави синуси
  • Отстранување на слуз
  • Отстранување на полен и прашина

Ги отвора носните патишта при настинка или синуситис, алергија предизвикана од полен или прав или пак ако сакате да ги исчистите носните патишта по оперативен зафат.

Содржина

Со употребата на Rhino Horn, се олеснува симптомот на затнат нос.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се