BEBIVITA Сок од јаболко, 200 мл

BEBIVITA Сок од јаболко, 200 мл
55,00 ден.
47,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
003496C
Online only
Акција 01.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци                                                                     
  • Без глутен
  • Без додадени бои, ароми и конзерванси.
  • Ја омекнува столицата
  • Содржи витамин Ц

Нето-тежина: 200 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се