BECUTAN Пудра за деца, 100 г

BECUTAN Пудра за деца, 100 г
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006416C
favorite_border

Опис на производот

Го апсорбира вишокот на влага и ја штити кожата од иритација. Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и препоните.

Пакување: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се