МОМЕНТАЛНИ АКЦИИ

Услугата за достава е достапна на територијата на целата држава и истата е бесплатна со нарачка над 1.500 денари.

Имате можност за избор на термин за достава.

 
Искуства

Повелете оставете свој коментар, Вашето мислење навистина ни е важно, секоја сугестија и критика, било да е таа позитивна или негативна, ќе ја прифатиме добронамерно и ќе се потрудиме да го подобриме Вашето корисничко искуство.

Ваше искуство

Zvezdicki, review, testimonials, iskustva

 

Презадоволна, искрено не очекував дека секогаш нарачката ќе е доставена во бараното време без ниту едно доцнење и секогаш точни производи. Препорачувам на сите посебно на мајки со новороденчиња каде пазарувањето на најпотребните работи е лесно, брзо и доставено до врата.
 

-Валерија-


Веќе редовно порачувам од веб страната, производите секогаш се уредно спакувани, а некогаш знаат да изненадат и со поклон (им благодарам). Ми се допаѓа што може да избереш опција за достава, без да чекаш цел ден. Топ сте 😊“

-Бојана-


Презадоволна од изборот на производи на веб, буквално се што му треба на едно семејство на едно место. Професионална и брза достава. Браво!

-Билјана-


„Две години нарачувам од Зегин онлајн. Никогаш не ми недостасувал производ, достава навремена, доставувачи љубезни. Има и акции на производи, навистина исплатливи. Прегледност на производи при пребарување. Дефинитивно го препорачувам Зегин онлајн!“


„Долго време пазарам во зегин, ја знам опцијата онлајн ама не ја користев. Се најдов во ситуација да не можам да излезам од дома и сфатив дека Зегин има опција онлајн, така порачав прв пат, се изненадив дека има опција да ја закажам доставата и дека ми стигна уште истиот ден само за неколку часа од мојата нарачка. Од тогаш секое мое пазарење е онлајн, имам прегледност за секој производ и попуст, уживам во пазарењето онлајн. “


„Секогаш брза, корекна испорака.“

-Дијана-


„Задоволна сум од услугата онлајн купување преку веб-страницата и ја препорачувам на секој. Постапката не е воопшто сложена, доставата е секогаш на време и се е педантно испорачано. Сите пофалби за Зегин аптеки кои се истакнаа со се гореспоменато, особено во периодот на пандемија.“

- Марија Магдалена-


„Задоволна и со производите и услугата и доставата. Благодарам“

-Татјана-


„Одлична услуга во секоја смисла. Ви Благодариме што постоите.“

-Елена Галамаров -


„Пофалба за брзата достава и точноста. Многу едноставно и брзо купување онлајн и интересни акции.“

-Маја-


„Секогаш брзи во доставата, секогаш има се' што ми е потребно, одлични сте Зегин!“

- Кики-


„Одличен сајт, супер цени, голем избор на производи, детален опис, одлична испорака, брза корисничка поддршка и многу подароци ❤️ продолжете така“


„Презадоволна од услугите на Zegin Online“

-Александра Ѓорѓиевска-


„Одлично“

-Наде Цветкоска-


„Супер сте продолжете вака!“

-Роберт-


„Позитивно искуство, секогаш испорака во точниот временски интервал што до наведуваме“


„Прекрасно искуство...брза достава и љубезен доставувач...топло препорачувам...“


„Секогаш убаво спакувано според нарачката и одлична достава“


„Сакам да ви кажам дека сум презадоволна од вас и дека сте најдобра online продавница! Опција за достава истиот ден нема никој, и уште подобро јас си го бирам часот. И компанијата за достава е исто најдобра, секогаш насмеани и расположени за разлика од било кои други доставувачи. Благодарам и за подароците кои ми ги праќате. Едноставно најдобро online искуство сте“

-Марија Ш-


„Услугата е беспрекорна, точна во поглед на времето на достава. Се заштедува време и воедно добивате информации за секој производ“


„Голем избор на производи, соодветно одбрани и објавени информации за секој производ поединечно, одличен веб портал и брза достава“


„Голем асортиман, достава во истиот ден, дури и во доцните часови. Одлична категоризација на веб страната што online нарачката ја прави едно одлично корисничко искуство“


Јас сум многу задоволна од услугите на Zegin onlline

-Снежана Димитриевска-


„Често ги користам производите од Solgar, би било убаво почесто да се на акција 😊“


„Само да ве пофалам, многу сум пријатно изненандена од професионалноста и одличната услуга“


„Широк асортиман на производи, со редовно ажурирани цени и залиха. Ми се допаѓа многу што може да се одбере време на достава, бидејќи не е секогаш секој слободен кога ќе не контактира дистрибутер, па вака се одбира времето и денот што ни одговара. На овој начин се избегнуваат гужви и чекање во аптека особено на премногу топло/ладно време. Многу сум задоволна од Zegin Online и дефинитивно го препорачувам.“

-Светле-


„Одлично искуство“

-Ванчо Костадинов-


„Голем асортиман на производи, чести намаленија, испорака до врата. Супер искуство🙌“


„Беспрекорна и професионална услуга, навремена достава без исклучок, фискалната е секогаш приложена и многу често има и некое подароче за уште поголема радост. Одлични сте, продолжете така ❤️“


„Zegin Online - Едноставно најдобри! Веќе некое време нарачувам online производи од Зегин. Имаат голем избор на производи и што е најважно заштедува време за да не одам во аптека, посебно по горештиниве :), веб страната е user friendly и описите на производите се информативни и точни. Исто така испораката на производите е многу брза. Моето искуство со Zegin Online е многу позитивно. Искрено ги препорачувам!“

-Марија С-


„Презадоволна, многу лесно, брзо и едноставно пазарење. Најдобри!“


„Одлична Zegin online продавница, направив една нарачка, стигна се во ред, ја препорачувам“

-Игор-


„Немам забелешки, се е во ред.“

-Маргарита-


Одлично е што во описот на секој производ ви стои состав и други карактеристики. Може да имате нешто како он лине линија за прашања на страната или нов поедноставен а по обемен начин на пребарување. На пример пребарувањето по дијагноза мислам дека може да опфаќа и храна која е препорачлива за таа состојба, секако тоа да се реши со квалификувано лице.“


„Супер услуга, достава и соработка со вработените на телефонскиот број за евентуална замена или помош“

-Ивана-


„Често купувам преку интернет продавницата на Зегин и сум презадоволна од самата веб страна, понудата на производи на онлајн акции, а најмногу од ефикасноста и прецизноста на доставата (испораката најчесто е истиот ден, во термин кој самата си го одбирам). Целиот процес функционира беспрекорно.“

-Јана-


„Одлично искуство и брза достава.“

-Ванчо-


„Брза достава, многу избор, и одлична корисничка поддршка.“


„Едноставно и лесно за правење online нарачка, си листаш производи и си нарачуваш. Континуирани неделни, месечни и online акции кои се променливи. Начин на бирање на временска достава екстра. Секогаш точни во испораката. Спакувани соодветно.“

-Ана-


„Секогаш на време, доставата е можна и во тековниот ден и покрај тоа што се работи за место кое е 13 км од Центар.“


„Достапни производи вп секое време.“

-Елена-


„Одлично искуство со Зегин Онлајн“


„Лесно за купување, јасно напишани барања при регистрација, навремена и точна испорака со многу фини доставувачи. Први до сега во МК што имаат опција за бирање време на достава“

-Зорица-


Одлични сте, 5ка за вашиот однос и грижа кон клиентите, 5ка за прељубезните дечки од доставата и огромно благодарам за секој гест на внимание, докажавте дека клиентот ви е No1. Секоја чест!“


„Многу попрактично е online пазарењето бидејќи има време да се разгледа и одбере поширока палета со производи, додека во аптека одам строго наменски. Дадов неколку предлози за подобрување на online услугата, во анкетата, а дефинитивно ги препорачувам Зегин Онлајн


„Одлична достава, љубезни доставувачи, супер корисничка поддршка која е достапна во секое време, ептен сум задоволен од досегашното искуство и супер изненаден од малите гестови на подарувања“


„Предобри сте! Фала многу❤“


„Најдобра онлајн услуга. Брзо, едноставно за нарачка, имаш можност да избереш термин за достава кој ти одговара, многу брзо стига нарачката и добиваш и сметка и бисери за секое остварено купување. Екстра услуга!“

-Моника-


„Одлична услуга и брза достава. Ви благодарам на поклончињата и тестерите со порачката“


„Одлична услуга и достава е секогаш навремена, во избраниот термин.“

-Нора-


„Единствени сте, ви благодарам од се срце ❤️“


„До сега имам направено многу нарачки и навистина сум задоволна од целокупната услуга. Ми се допаѓа што доставата е брза и воедно самите ние бираме кога да ни бидат доставени производите. Ми се случувало многу пати прво да ме побара доставувачот пред да дојде за да се увери дека сум на адресата, а тоа е навистина олеснително. Секако премногу значат и поклончињата што ни ги праќате за мало внимание. Се на се, од мене 10 за досегашното искуство“

-Ива-


„Брза и точна достава, производите се внимателно спакувани, добивам и фискална сметка за купените производи“

-Наташа-


„Доставата е секогаш навреме, кое време и да го одберам за достава секогаш доставувачот доаѓа навреме а исто така се и многу љубезни и имаат разбирање доколку во моментот не сум дома“


„Одлична комуникација, супер вработени, супер доставувачи, пријатно изненадени од подароците“


„Пофалба до Вашата веб страна: описот на производите, брзиот начин на нарачка и ислужливост.“


„Задоволна од услугата и љубезноста“


„Искрено се е предобро и сум презадоволна, доставувачите се многу љубезни и секогаш е на време секоја нарачка“


„Супер задоволни од онлајн искуството на зегин онлајн“


„Супер сте!!!“


Пазарувањето онлајн кај вас ми е вистинско уживање и релаксација. Супер достава, културни и љубезни. Одлично корисничко искуство, секогаш достапни за помош, супер мали гестови на внимание, коректни до макс! Би сакала поголем избор на здрава храна. Продолжете најако! Единствени сте.

-Стефи-


Добра услуга, брза испорака, само продолжете , ни заштедувате време 🤗


Брзо, лесно и едноставно пазарење, одлично искуство

- Радмила -


До сега имам одлично искуство со купување преку ZEGIN on-line.Би го препорачала на сите.

- Марија-


Почести online акции, инаку одлично искуство.


Со пополнување на формата подоле, се согласувате Вашето мислење да биде објавено јавно на нашата веб страна или социјалните медиуми