THE BRIDGE Био напиток од ориз и кокос, 250 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз и кокос, 250 мл
63,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037410C
favorite_border

Опис на производот

  •  Органски напиток од ориз со кокос
  •  Органски сертифициран производ
  •  Погодно за вегани
  •  Не содржи глутен
  •  Без додадени шеќери
  •  Содржи природно присутни шеќери

Нето-тежина: 250 мл.

Содржина

Состојки: изворска вода, ориз од италијанско потекло* (17%), пире од кокос*, морска сол.

*од органско потекло.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се