THE BRIDGE Био напиток од ориз и ванила, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од ориз и ванила, 1000 мл
145,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031954C
favorite_border

Опис на производот

  •  Органски напиток од ориз со ванила
  •  Органски сертифициран производ
  •  Погодно за вегани
  •  Без глутен
  •  Со изворска вода
  •  Без додадени шеќери

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, италијански ориз* (17%), масло од сончоглед*, масло од шафран*, морска сол, екстракт од ванила* (0,018%).

*од органско потекло

**производот содржи природни шеќери

Добро протресете пред употреба.

По отворање да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 4-5 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се