CANPOL Заштита за електричен приклучок

Canpol protection socket cover 13_113 zastitnik za elektricen priklucok
CANPOL Заштита за електричен приклучок
135,00 ден.
115,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045315C
favorite_border

Опис на производот

Заштита за електричен приклучок

  • 4 парчиња

Содржина

Состав: PP

Начин на употреба: Заштитата за електричен приклучок го штити детето од електричен шок. Се вклопува во стандардни европски електрични приклучоци (не одговара на англиски или италијански приклучници). Изгледот и конструкцијата се изработени на тој начин да вашето дете не се заинтересира за електричниот приклучок. Затвореното копче овозможува вадење на заштитата од електричниот приклучок.

Начин на одржување: Проверете го производот пред секоја употреба. Фрлете го при првите знаци на оштетување.

Предупредување: Производот не е играчка. Да се чува подалеку од дофат на деца кога не се употребува.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се