CHICCO Бебешка сина четка за заби (6-36 м)

CHICCO Бебешка сина четка за заби (6-36 м)
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010185C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Бебешка четка за заби сина 6-36 месеци

  • Забавни декорации кои изнудуваат насмевка од нашите малечки
  • Вклучено е заштитно капаче  

Заоблена глава со тенок врат дизајнирано за малата бебешка уста.

Ултра-мека (заострена технологија) на влакната, посебно нежни за иритираните непца и меки за деликатна акција, за да се обезбеди правилно чистење на запчињата на бебето. Вратот е благо закосен под агол за да се достигнат задните делови од устата.

Со голема, мека и нелизгачка рачка за да може лесно да ја држат мајките, татковците и децата.

                                        

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се