COLGATE Extra Clean Medium Power Tip Четка за заби

Colgate Extra Clean Medium Toothbrush Power Tip cetka za zabi
COLGATE Extra Clean Medium Power Tip Четка за заби
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055511C
favorite_border

Опис на производот

Colgate Extra Clean Medium Toothbrush Power Tip - Четка за екстра чисти заби.

  • Врвовите на оваа четка достигнуваат и до задните заби. Напредната рачка со испакнати врвови овозможува подобро фаќање на четката и чистење на забите
  • Стоматолозите препорачуваат замена на четката на секои 3 месеци

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се