EMBRYOLISSE Серум за зајакнување на трепки и веѓи, 6.5 мл

EMBRYOLISSE Серум за зајакнување на трепки и веѓи, 6.5 мл
1.468,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051427C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Интензивна нега за раст, зајакнување и обновување на трепките и веѓите за 28 дена.

Обновувачки ботанички комплекс: биотинил, аргинин, рицинусово масло, екстракт Centella asiatica и пантенол, овозможува регенерација и ефект на густи трепки и веѓи.

  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано

Пакување: 6.5 мл

Содржина

Употреба: користете секојдневно, наутро пред нанесување на маскара и навечер после отстранување на шминката. Соодветно за чувствителни очи, како и за лица кои носат контактни леќи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се