GALAFARM Херпегал рол-он, 10 мл

GALAFARM Херпегал рол-он, 10 мл
153,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
041817C
favorite_border

Опис на производот

Херпегал рол-он за ублажување на симтоми предизвикани од херпес

  • Ги ублажува непријатните симптоми предизвикани од Herpes simplex вирусни инфекции на кожата и слузокожата
  • Стимулира регенерација на кожата и помага при заздравување на раните 
  • Го ублажува црвенилото на аглите од усните, ги омекнува, хидратира сувите и испукани усни предизвикани од херпес (Herpes simplex)

Пакување: 10 мл

Содржина

Состав: екстракти од прополис, алое вера и камилица.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се