GALAPRO Прополис, ехинацеа капки, 10 мл

GALAPRO Прополис, ехинацеа капки, 10 мл
106,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003963C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Галапро капки со прополис за возрасни за зголемување на отпорноста на организмот. 10 мл раствор содржи 20% етанолен раствор на прополис.

Пакување: 10 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се