GALENIUS FARM Борна киселина 3%, 500 мл

GALENIUS FARM Борна киселина 3%, 500 мл
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050884C
favorite_border

Опис на производот

  • Раствор на Acidi Borici - киселина за надворешна употреба
  • Се употребува за облоги на кожата, за намалување на отоците и како антисептик

Пакување: 500 мл

Содржина

Внимание: растворот не смее да се проголта. Да не се користи за очи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се