HIPP Сок од јаболко и морков, 200 мл

HIPP Сок од јаболко и морков, 200 мл
66,00 ден.
64,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004817C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци
  • Богат со витамин Ц
  • 100% овошје и зеленчук
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутен шеќер
  • Извор на бета каротен
  • Без глутен

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се