MR. MAGINI Марамчиња за чистење очила, 30 парчиња

Mr. Magini Lens Cleaning Wipes maramcinja za cistenje ocila, telefon, tablet, ekrani
MR. MAGINI Марамчиња за чистење очила, 30 парчиња
86,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
041308C
favorite_border

Опис на производот

Марамчиња за чистење очила, телефони, таблети, екрани. 

  • Не оставаат траги
  • Даваат ефект на сјај со брзо сушење
  • Го намалуваат замаглувањето
  • Поединечно спакувани
  • Без алкохол

Пакување: 30 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се