Нитрилни ракавици без пудра L, 100 парчиња

Kingfa medical nitrile examination gloves L 100 pcs nitrilni rakavici za ednokratna upotreba
Нитрилни ракавици без пудра L, 100 парчиња
400,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
052312C
favorite_border

Опис на производот

  • Нитрилни ракавици без пудра големина- L
  • Нестерилни
  • За еднократна употреба

 

Пакување: 100 ракавици

 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се