NIVEA Q10+ Млеко за чистење лице, 200 мл

NIVEA 81960 Visage Q10 Cleansing Milk Anti falten Anti rides power 200 ml
NIVEA Q10+ Млеко за чистење лице, 200 мл
326,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002829C
favorite_border

Опис на производот

Nivea Q10 Power Млекото за чистење лице против брчки ги комбинира двете активни состојки: Q10 и креатининот.

Благо, но ефикасно ги отстранува шминката и нечистотиите. Кожата е хидрирана, без несаканата маснотија.

  • Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ
  • Наменет за чувствителна кожа

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: нанесете со нежна масажа на лицето, вратот и деколтето. Потоа отстранете со памукче за лице или со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се