NUTRINO Сок од јаболко и праска (4+ месеци), 200 мл

NUTRINO Сок од јаболко и праска (4+ месеци), 200 мл
54,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
050748C
favorite_border

Опис на производот

  • Од навршени 4+ месеци
  • 100% природно
  • 100% јаболко
  • Без додаден шеќер
  • Направено со природно и сочно овошје
  • Му обезбедува на вашето дете природна сила и енергија

Нето-тежина: 200 мл

Содржина

Состојки:

Овошен сок 100% (јаболков сок од концентрат на овошен сок 50%, каша од праски 35%, пире од јаболко 15%), витамин Ц (L – аскорбинска киселина/ киселина).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се