PROBIOS Органско нутрименто доматен сос, 700 г

PROBIOS Органско нутрименто доматен сос, 700 г
229,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031464C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Доматно пире

Нето-тежина: 700 г

Содржина

Состојки: домати*.

*Од органско производство.

По отворање производот да се чува во фриждер и да се искористи за неколку дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се