SENSILIS Face Care Хлоракол лосион против акни, 100 мл

SENSILIS Face Care Хлоракол лосион против акни, 100 мл
139,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
035478C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Лосионот Хлоракол ја редуцира појавата на акни, го отстранува вишокот на маснотии од кожата
  • Салицилната киселина прави пилинг на кожата и ги чисти затворените пори

Пакување: 100 мл

Содржина

Не се препорачува употреба во текот на бременост и доење, како и кај деца до 12 години. Не се нанесува околу очите, устата, на слузници, или оштетена кожа.

Само за надворешна употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се