TITANIA Ножичка за нокти

TITANIA Ножичка за нокти
256,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043207C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Ножичка за нокти со прецизни и остри рабови со кои е загарантирано точно и нежно сечење на ноктите.
Може рачно да се прилагодуваат со помош на завртката.
Должина: 9,5 цм.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се