SLEEPY Влажни марамчиња со маслиново масло, 90 марамчиња

Sleepy Natural Olive Oil and Cotton Baby Wet Towel wipes  vlazni maramcinja organski so maslinovo maslo i pamuk
SLEEPY Влажни марамчиња со маслиново масло, 90 марамчиња
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044115C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Natural Olive Oil and Cotton Baby Wet Wipes Памучни влажни марамчиња за бебиња

  • Oд маслиново масло и памучни влакна
  • Не содржат алкохол и парабени
  • Хипоалергени
  • Без глутен
  • Погодно за вегани
  • Халал

 Пакување: 90 марамчиња.

 
 

Содржина

Состав: вода, парфем, С12-15 парет-12, глицерин, хидрогенирано рицинусово масло, пропилен гликол, бензалкониум хлорид, пироктон оламин, маслиново масло, лимонска киселина.

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се