BIOAGROS Органска црвена леќа, 500 г

BIOAGROS Органска црвена леќа, 500 г
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037667C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

За црвената леќа не е потребно потопување во вода пред готвење, а самото време на готвење е вкупно 20-30 минути.

Органски сертифициран производ

Нето-тежина: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се