THE BRIDGE Био напиток од бадем 8%, 1000 мл

THE BRIDGE Био напиток од бадем 8%, 1000 мл
275,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030158C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски напиток од бадем
  • Органски сертифициран производ
  • Погодно за вегани
  • Без глутен
  • Со изворска вода
  • Природно не содржи лактоза

Нето-тежина: 1000 мл

Содржина

Состојки: изворска вода, паста од италијански бадем (8%), брашно од семe од рогач*.

*од органско потекло.

Може да содржи и други јаткасти плодови во траги.

Да се чува на ладно и суво место.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се