CHICCO Детска паста за заби со вкус на јагода (12+ м) 50 мл

CHICCO Детска паста за заби со вкус на јагода (12+ м) 50 мл
229,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006934C
favorite_border

Опис на производот

Детска паста за заби со вкус на јагода без флуор  12 м+              

Ги чисти забите, спречува кариес благодарение на ксилитолот. Формула со ниско ниво на абразивност е осмислена да не ја оштетува глеѓта на првите заби. Отсуството на флуор го прави производот погоден за деца под 3 години.

Пакување: 50 мл    

Содржина

Употреба: два пати на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се