CHICCO Детска розова четка за заби (3-6 години)

CHICCO Детска розова четка за заби (3-6 години)
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050607C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Четка за заби розева 3-6 години.

  • Забавни декорации кои изнудуваат насмевка од нашите малечки
  • Вклучено е заштитно капаче 

Идеална за миење на забите на децата со меки заоблени врвови кои придонесуваат да не се јавуваат повреди на непцата кај децата.

Рачката е анатомска, изработена од гума за да не се лизга од детските раце.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се