HOLLE Red Bee Органско пире - јаболко и јагода (8+ месеци) 100 г

HOLLE Red Bee Органско пире - јаболко и јагода (8+ месеци) 100 г
65,00 ден.
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
045979C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Со Demeter квалитет
  • Без додадени шеќери
  • Содржи природни шеќери
  • 100% овошје
  • Органско овошно пире за бебиња од 8 месеци

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состојки: јаболко* 82%, јагода* 18%.
*од биодинамичко производство.

Подготовка: Откако ќе се отвори треба да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 2 дена. Пакувано во заштитена атмосфера.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се