LISTERINE Naturals Антибактериска течност за уста, 500 мл

LISTERINE Naturals Антибактериска течност за уста, 500 мл
296,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052552C
favorite_border

Опис на производот

  • Формула со 96% состојки од природно потекло и биоразградлив состав
  • Ја спречува појавата и го намалува постојниот забен плак, што е најчеста причина за болести на непцето
  • Ги уништува бактериите меѓу забите
  • Го освежува здивот, со благ вкус со есенцијални масла (мента)
  • Без алкохол и бои
  • Соодветно за вегани

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, сорбитол, пропилен гликол, натриум лаурил сулфат, полоксамер 407, бензоева киселина, натриум сахарин, метил салицитат, тимол, ментол, еукалиптол.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се