NESCAFÉ Gold Кафе, 75 г

NESCAFÉ Gold Кафе, 75 г
186,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046718C
favorite_border

Опис на производот

NESCAFÉ Gold е мешавина од инстант кафе добиена од најфините зрна од Арабика, која од сега има и додаток од пржени зрна од кафе, мелени 10 пати пофино за да се ослободи целосно аромата од зрната.

Пакување: 75 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се