OMRON Eco Temp Basic Дигитален топломер (MC-246-E)

OMRON Eco Temp Basic Дигитален топломер (MC-246-E)
400,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047835C
favorite_border

Опис на производот

  • Дигитален топломер

Пакување: 1 топломер

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се