PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 3, 6-10 кг, 120 пелени

pampers premium care diapers 3, 120 pcs + kids children's pillow and coverlet peleni za bebinja i gratis detska postelina jastuk i prekrivac
PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 3, 6-10 кг, 120 пелени
1.998,00 ден.
1.898,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052799C
favorite_border

Опис на производот

  • Памперс Премиум пелени, мега пакување, големина 3

Пакување: 120 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се