SLEEPY Baby Care Бебешки подлоги 60x90, 10 парчиња

SLEEPY NATURAL BABY CARE COVER 60X90, 10pcs / bebeski podlogi / podlogi za bebinja
SLEEPY Baby Care Бебешки подлоги 60x90, 10 парчиња
209,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
042674C
favorite_border

Опис на производот

  • Бебешки подлоги за менување на пелени
  • За еднократна употреба

Пакување:10 парчиња

Содржина

Состав: полиетиленски филм, пена, неткаен полипропилен, туткал (лепило).

Употреба: Поставете ја подлогата со меката страна свртена нагоре. Да се чува на ладно и суво место.

Мислења на потрошувачи

aleksandra.shu…
5
Квалитетни а ефтини
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се