RICE UP Галети од кафен ориз со хималајска сол, 120 г

Rice Up brown rice cakes himalayan salt galeti od kafen oriz so himalajska sol
RICE UP Галети од кафен ориз со хималајска сол, 120 г
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054572C
favorite_border

Опис на производот

  • Богато со влакна
  • Веган
  • Без глутен
  • Без ГМО
  • Без конзерванси
  • 26 kcal по галета

Нето-тежина: 120 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се