SENSILIS Face Care Клиндамицин лосион за лице, 200 мл

SENSILIS Face Care Клиндамицин лосион за лице, 200 мл
359,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013223C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Sensilis® Klindacin лосион за акни со клиндамицин.

Ја намалува појавата на акни со тоа што го инхибира растот на причинителот Propionibacterium acnes и го отстранува вишокот на маснотии од кожата.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се