REGINA Коњски балсам 250 мл

REGINA Коњски балсам 250 мл
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
013660C
favorite_border

Опис на производот

  • Лади и релаксира
  • За надворешна употреба

Релаксирачки балсам со камфор, ментол и масло од еукалиптус.

Пакување: 250 мл

Содржина

Состав: вода, алкохол денат, карбомер, натриум хидроксид, ментол, камфор, масло од еукалиптус, дилимонен, CI 19140, CI 42090.

Употреба: Се нанесува со лесна масажа.

Да се избегнува контакт со очите и слузниците.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се