BEBIVITA Пире со јаболко, праска и манго, 90 г

BEBIVITA Пире со јаболко, праска и манго, 90 г
50,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052724C
favorite_border

Опис на производот

  • За деца од 1 година
  • Богато со витамин Ц
  • Без шеќер
  • Без глутен
  • Идеално за меѓу оброци или како десерт

Нето-тежина: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се