BECUTAN Шампон за деца 400 мл

BECUTAN Шампон за деца 400 мл
202,00 ден.
172,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021750C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Becutan шампонот за деца има исклучително блага формулација.

Нежно ја негува и чисти детската коса, како и чувствителната кожа на детското главче. Ја омекнува косата и овозможува полесно расчешлување, а истовремено и дава свиленкаст сјај.

  • Не содржи сапун
  • Не содржи парабени
  • Не содржи алкохол
  • Производот е дерматолошки тестиран
  • Развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри
  • Поради неговата блага формула, се препорачува за често миење на косата кај сите возрасти
  • Има приспособена pH вредност

Пакување: 400 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се