BECUTAN Светот на Биби - Сет со подарок сликички

alkaloid becutan svetot na bibi set bibi i bobi
BECUTAN Светот на Биби - Сет со подарок сликички
337,00 ден.
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054742C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Сет со производи од Becutan во Светот на Биби со супер подарок - 3 пакетчиња сликички за албумот од Светот на Биби. 

Сетот содржи:

+ ПОДАРОК - 3 пакетчиња сликички.

Одличен подарок на кој ќе се израдува секое дете!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се