BECUTAN Светот на Биби - Шампон и пенливо средство за капење со алое вера за момчиња, 300 мл

becutan shampoo world of bibi for boys svetot na bibi shampon za momcinja maski sampon
BECUTAN Светот на Биби - Шампон и пенливо средство за капење со алое вера за момчиња, 300 мл
173,00 ден.
165,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053988C
Online only
Акција 02.05-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Идеална комбинација на 2 производи во 1 кој нежно ја чисти косата, како и чувствителната детска кожа. Содржи екстракт од алое вера кој делува смирувачки на кожата и ја спречува појавата на иритација и црвенило. Екстрактот од пченични 'ркулци ја заштитува кожата од сушење, правејќи ја мека и мазна. По миењето, косата станува сјајна и лесна за расчешлување.

  • Не содржи алкохол и сапуни
  • Има pH вредност блиска до pH вредноста на здравата кожа
  • Содржи активни додатоци од природно потекло

Пакување: 300 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се