CHICCO Baby Moments Шампон без солзи, 500 мл

CHICCO Baby Moments Шампон без солзи, 500 мл
369,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052599C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампонот нежно ја мие бебешката коса без да ги надразни очите. Формула со 92% природни состојки, збогатени со екстракт од невен со смирувачко дејство и глицерин од билно потекло. Се грижи за хидролипидниот баланс на косата на бебето.

Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се