CHICCO Стапчиња за уши со граничник, 60 парчиња

CHICCO Стапчиња за уши со граничник, 60 парчиња
128,00 ден.
115,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050609C
favorite_border

Опис на производот

  • Стапчиња за уши (0+ месеци)
  • Изработени од памук и пластика

Пакување: 60 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се