EMBRYOLISSE Мицеларен лосион, 250 мл

EMBRYOLISSE Мицеларен лосион, 250 мл
770,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051410C
favorite_border

Опис на производот

Мицеларен лосион за чистење на кожа и отстранување на шминка.

Нежно и ефикасно чистење на лице, очи и усни. Мицеларните честички во комбинација со цветните води од синчец, хамамелис и камилица, надополнето со глицерин, ја чистат и тонизираат кожата.

  • 95% состојки од природно потекло
  • Без алкохол
  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано
  • Без парабени.

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: наутро и навечер нанесете на памукче за лице и исчистете ги лицето, очите и усните. Соодветно за сите типови кожа и за чувствителна. Не се измива.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се