EMBRYOLISSE Повеќенаменски хранлив хидратантен крем, 30 мл

EMBRYOLISSE Повеќенаменски хранлив хидратантен крем, 30 мл
681,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051412C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Исклучителна нега која со децении ја поддржуваат дерматолозите и make-up артистите како француска тајна на убавата и негувана кожа. Со хидратантни и хранливи состојки, текстура богата со есенцијални масни киселини и витамини од природно потекло, овозможува неопходна нега и хидратација и ја заштитува кожата од влијанието на надворешните фактори. Кожата станува поотпорна, зацврстена и свиленкаста.

  • Дерматолошки тестирано
  • Без парабени

Пакување: 30 мл

Содржина

Употреба: практичен повеќенаменски производ за лице и тело. Идеален како подлога за шминка, секојдневна нега, како маска за лице. Може да се користи за нега на кожа после бричење и сончање, како и за нежно чистење на лице.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се