GALENIKA Дигестал, 20 таблети

GALENIKA Дигестал, 20 таблети
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
053144C
favorite_border

Опис на производот

Digestal, гастрорезистентни таблети - диететски суплемент со дигестивни ензими на панкреас - протеолитички ензими (протеаза), амилолитички ензими (амилаза), липолитички ензими (липаза) и екстракт од говедска жолчка.

Пакување: 20 таблети

Содржина

Употреба:

Возрасни и деца постари од 12 години: 3 пати дневно по 3 таблети, во текот или непосредно по оброкот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се