HIPP Ноќна каша беби кекс со јаболко 190 г

HIPP Ноќна каша беби кекс со јаболко 190 г
95,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
002685C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци                                                      
  • Без додаден шеќер (содржи само природни шеќери)
  • Со калциум - важен за формирање на коските
  • Со витамин А, Д и Б1
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Содржи глутен

Пакување: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се