HOLLE Kiwi Koala Органско пире - круша, банана, киви (8+ месеци) 100 г

HOLLE Kiwi Koala Органско пире - круша, банана, киви (8+ месеци) 100 г
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046931C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Со Demeter квалитет
  • Без додадени шеќери
  • Содржи природни шеќери
  • 100% овошје
  • Органско овошно пире за бебиња од 8 месеци

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состојки: круша** 60%, банана** 30%, киви*10%.

  • *од органско производство
  • **од Demeter биодинамичко производство

Препорака: Откако ќе се отвори треба да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 2 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се