JOHNSON'S Naturally Sensitive Шампон за коса, 395 мл

JOHNSON'S Naturally sensitive shampoo 395 ml sampon shampon
JOHNSON'S Naturally Sensitive Шампон за коса, 395 мл
246,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054386C
favorite_border

Опис на производот

  • За чувствителна кожа и скалп
  • Со органски екстракт од алое вера
  • Хипоалергена формула
  • Без парфеми
  • Веган формула
  • Тестирано од педијатри и дерматолози

Пакување: 395 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се