MEDELA Шише за мајчино млеко со цуцла (S), 150 мл

MEDELA Breastmilk Bottle With Teat 150 ml sise za majcino mleko
MEDELA Шише за мајчино млеко со цуцла (S), 150 мл
477,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055493C
favorite_border

Опис на производот

MEDELA Breastmilk Bottle With Teat - Шише за мајчино млеко со силиконска цуцла со бавен проток (S)

  • Произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко
  • Компатибилни со сите Медела пумпи за измолзување и сите медела цуцли
  • Безбедни за миење во машина за перење садови
  • Едноставни облежја за лесно мерење на количина
  • Препорачано е доењето да биде добро воспоставено, пред да му дадете на вашето новороденче цуцла
  • Не содржи Бисфенол-A (Bisphenol-A)

Пакување: 150 мл

Содржина

  • Доколку забележите било какво оштетување на производот веднаш престанете со користење
  • Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се